Viskis Jameson

Viskis Jameson

Viskis Jameson

Viskis Jameson. 6 įdomūs faktai apie viskį.

Šiuolaikinių parduotuvių lentynose galite pamatyti įvairių rūšių stipraus viskio. 

Šiandien jis laikomas vienu iš elitinių gėrimų.

Pavyzdžiui, airiškas Jameson viskis dažnai perkamas susitikimams su verslo partneriais, privatiems vakarėliams ir kitiems svarbiems renginiams. Tačiau prieš kelis šimtmečius šį alkoholį vartojo tik vargšai. 

Šiuolaikinio produkto gamyba pagerėjo po dešimtmečių. 

viskis jameson

Be to, gėrimas siejamas su kitais įdomiais faktais. 

Apsvarstykime įdomiausius iš jų.

Ginčas dėl kilmės

Tarp Airijos ir Škotijos vis dar kyla ginčas, kuri iš jų yra viskio gimtinė. 

Škotijos gyventojai tvirtina, kad stiprusis gėrimas pirmą kartą buvo pristatytas į jų šalį. Čia misionieriai jį išplatino vienuolynų ministrams, kurie viskį naudojo medicininiais tikslais. 

Airiai sako priešingai – alkoholis pirmą kartą papuolė pas juos, o receptas sukurtas Afrikoje. Šiuolaikiniai tyrinėtojai laikosi nuomonės apie kilmę iš Airijos.

Alkoholio kenksmingumo laipsnis

Daugelis iš mūsų mano, kad vynas yra pats nekenksmingiausias alkoholinis gėrimas. 

Tačiau ekspertai paneigia šį teiginį, nes aukštos kokybės Jameson viskis nedideliais kiekiais taip pat nepadaro rimtos žalos organizmui. Šio fakto patvirtinimas yra leidimas vartoti gėrimą sauso įstatymo laikotarpiu.

Optimali temperatūra. Viskis Jameson

Tikro viskio įvairiapusišką skonį galima įvertinti tik tuo atveju, jei patiekiant laikomasi teisingos temperatūros. Norint užtikrinti būtinas sąlygas, naudojami 2 pagrindiniai metodai. Gėrimo aušinimas ledo kubeliais, specialių akmenų naudojimas. 

Abu metodai leidžia palaikyti optimalią temperatūrą – nuo 18 iki 21 laipsnio. 

Taip pat rekomenduojama ilgai nelaikyti gėrimo laikymo rankose – viskio sudėtyje yra aliejų ir alkoholio, kurie lengvai išgaruoja kaitinant delnais.

Skaityti   Kas yra šeima
viskis jameson

Gera investicija

Kai kuriems alkoholio žinovams viskis yra ne tik gėrimas, bet ir gera pinigų investicija. Scotch juostą galima laikyti ilgą laiką. Net po šimto metų jo aromatas ir skonis bus dar geresnis. Atitinkamai, kaina žymiai padidės. 

Pagrindinė sąlyga yra išlaikyti temperatūros režimą, taip pat neįtraukti staigių laikymo sąlygų pokyčių.

Pardavimas biržoje. Viskis Jameson

Stiprus viskis tapo toks populiarus, kad laikui bėgant buvo sukurta speciali birža, kurioje prekiaujama gėrimu (Pasaulinis viskio indeksas). Pirkdami alkoholį čia, galite gauti tikrą sertifikatą. Jis patvirtina teisę į įsigytą viskio butelį. Investicijos į stiprius gėrimus yra populiariausios tarp rusų ir japonų.

Brangiausias viskis

Macallan Fine & Rare Vintage vieno salyklo viskis, pagamintas 1926 m., yra brangiausias viskis pasaulyje.

Jo kaina viršija 22 tūkst. Tokia didelė kaina atsiranda dėl gėrimo gamybos ypatumų.

Jis buvo išpilstytas tik į 60 butelių. Gana įdomus faktas yra tas, kad vartotojai negeria tokių brangių gėrimų, o tik juos renka. Be to, viskis yra tikra baro puošmena, taip pat puikiai dera su įvairiais užkandžiais.

Tačiau rinkdamiesi tokį gėrimą nepamirškite apie autentiškumą.

Norėdami nusipirkti tikro viskio, rinkitės tik patikimas parduotuves, kuriose parduodami kokybiški originalūs gėrimai. Tik taip galite nebijodami dėl savo sveikatos mėgautis sodriu gero gėrimo skoniu.

Paskelbė margumynas
Ankstesnis įrašas
Bob kirpimas
Kitas įrašas
Juokas
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.