Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę

Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę

Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę.

Ar gali taip būti, ak Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę?

Kanados Kenanstono kaimo gyventojas Aaronas Tayloras turėjo problemų dėl interneto. Vyras nusprendė išsiaiškinti priežastį kodėl taip yra ir išsiaiškino, kad ant jo palydovinės antenos kaitinasi katės iš viso rajono ir neleidžia jam prisijungti prie interneto.

Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę
Šaltinis: reuters.com

Starlink yra Elono Musko SpaceX projektas, kuris turėjo suteikti visai planetai spartų internetą per orbitoje skriejančių palydovų tinklą. Nuo 2021 metų Kanadoje diegiamos Starlink palydovinės antenos, o tai pagerino atokių kaimo šiaurinių regionų gyventojų situaciją. Starlink anteną Aaronas sumontavo ne ant stogo, o ant žemės kieme, ruošdamasis renovacijai.

Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę
Šaltinis: cnet.com

Katės pamėgino sulipti  į antenos vidų ir aišku joms tai patiko, nes esant 25 laipsnių šalčiuijos atsigulė ten sušilti. Jos pirmenybę teikė Musko palydovinei antenai, o ne izoliuotiems namams, kuriuos pastatė Taylor. Vyriškis tai pastebėjo kai pradėjo neveikti internetas, o tada, išsiaiškinęs priežastį, įrenginyje rado gyvūnų. Paaiškėjo, kad šaltu oru plokštelė įjungia šildymo režimą. Plokštė įkaista, kad ištirptų ledas ir sniegas, kurie gali trukdyti ryšiui.

Kanadoje katės užgrobė palydovinę lėkštę
Šaltinis: twitter.com

Aaronas rašė, kad Starlink puikiai veikia tol, kol katės nepastebi, kad šaltu oru plokštelė išskiria daug šilumos. Dėl to jo įrašas patiko pačiam Elonui Muskui, kuris ir palaikino jo postą

Ateities technologijos

Skaityti   Japonija kuria vakciną
Paskelbė margumynas
Ankstesnis įrašas
Japonija kuria vakciną
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.